Ons team

HJ van Ewijk

Managing Partner,
Oprichter

“Doelen helder formuleren en de weg ernaartoe meetbaar maken. Mensen motiveren het avontuur mee aan te gaan om zo het resultaat gezamenlijk te behalen. Dat is mijn passie!”

hjvanewijk@bridgin.it

Bart Droppers

Managing Partner,
Oprichter

“Great adventures are waiting for those who are willing to turn the corner”

bart.droppers@bridgin.it

Bas Kasteel

Managing Partner


“Too much talk, too little do”

bas.kasteel@bridgin.it

Frank van den Berg

Senior Consultant


“Het doorvoeren van verbeteringen vormt voor mij een belangrijke inspiratie en dat draag ik graag over op mijn omgeving. Ik help bedrijven bij het optimaliseren van bestaande systemen en processen. Samenwerken op diverse levels vind ik cruciaal om goede oplossingen te vinden.”

frankvandenberg@bridgin.it

Jurn Douwes Isema

Consultant


“In 2017 begon ik mij mijn carrière als Salesforce professional, vanuit de drive om met dit enorm krachtige platform een positieve bijdrage aan de wereld te leveren. Daarom zet ik mij met name in voor de non-profit sector en ben ik zeer actief in de Salesforce community. De liefde voor Salesforce bleek wederzijds, toen ik in 2018 de felbegeerde ‘
golden hoodie‘ ontving.

jurn@bridgin.it

Sanne Brandsma

Consultant


“Don’t be pushed by your problems, be led by your dreams”

sanne.brandsma@bridgin.it

Ronald ten Berge

Architect/Senior Consultant


“Think big, start small, learn fast”

ronald.ten.berge@bridgin.it

Inez Elberssen

Administratie


“Alles is mogelijk, lukt het niet op de ene manier dan wel op de andere. Het komt altijd goed!”

inez.elberssen@bridgin.it

Bart Boers

Account manager/
Consultant

Sales met passie voor consulting én consultant met passie voor sales!”

bart.boers@bridgin.it

 

Tako Knol

Consultant


“Samen geven we de digitale transitie vorm”

tako.knol@bridgin.it

Joris Becks

Consultant


“You will never plough a field if you only turn it over in your mind.”

joris.becks@bridgin.it

Andras Romanek

Consultant


“Do, or do not. There is no try.”

andras.romanek@bridgin.it

Claire Smeenk

Consultant


claire.smeenk@bridgin.it

Manfred van Gurp

Consultant


“Customer First!”

manfred.van.gurp@bridgin.it

 

Mark Gankema

Consultant/Delivery manager 


“Een brug slaan tussen het invoeren van mooie IT-oplossingen voor klanten met oog voor de menselijke maat, daar ga ik voor.”

mark.gankema@bridgin.it

 

Irene Kinderman

Associate 


irene.kinderman@bridgin.it

Joost van Barneveld

Associate


“Elk probleem is een verzameling oplosbare puzzels. Ik help graag om samen eerst de makkelijke stukjes aan te pakken en gaandeweg vertrouwen te krijgen voor de grotere.”

joost@bridgin.it

 

Jij!

(Senior) Consultant


Elke ochtend met plezier naar je werk gaan. Hard werken, veel lachen. Steeds het beste uit jezelf halen en s ‘avonds weer met een voldaan gevoel naar huis. Zie je dat wel zitten?

Kijk dan eens naar onze vacatures.

Jij!

Stagiair


Ben jij ook op zoek naar een interessante stage of afstudeeropdracht?

Kijk dan hier.